قالب وبلاگ

مطهرونی ها بشتابید
بودن دردنیای واقعی فردا؛ یعنی تسلط برجهان مجازی امروز به شرط آنکه واقعی بمانیم 
لینک دوستان
حمله سیدحسن مصطفوی به وزیر کشور!

 
،


اخبار بدست آمده از درگیری های لفظی و فیزیکی میان تنی چند از مسئولین برگزار کننده حکایت دارد.

در پی واکنش های مردمی به سخنان سید حسن مصطفوی ،اخبار بدست آمده از درگیری های لفظی و فیزیکی میان تنی چند از مسئولین برگزار کننده حکایت دارد.

یک منبع آگاه با بیان این خبر به افشانیوز گفت:پس از اتمام سخنان رئیس جمهور و هنگامی درگیری لفظی شدیدی میان محمد علی انصاری و نجار در می گیرد که سید حسن مصطفوی نیز در این درگیری به نفع انصاری وارد ماجرا شده و به برخورد با نجار می پردازد.
در همین حال اخبار بدست آمده حکایت از آن دارد که سید حسن مصطفوی حتی با نجار درگیری فیزیکی پیدا کرده و اخبار از نواختن سه سیلی به وزیر کشور و ضربه مشت وی به بینی محمد نجار حکایت دارد.
گفتنی است ، قاطبه مردم حاضر در مراسم سالگرد ارتحال امام خمینی(ره) به صورت ممتد در هنگام سخنرانی سیدحسن خمینی شعارهایی را در حمایت از رهبر معظم انقلاب و علیه سران فتنه (مرگ بر موسوی و...) سر دادند.
سید حسن مصطفوی د رادعایی مضحک این شعارها را برنامه ریزی شده  از سوی برخی مسئولین دانسته بود!
پیش از آغاز خطبه‌های نماز جمعه امروز تهران که هم‌اکنون توسط حضرت‌ آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی در مرقد مطهر امام خمینی ایراد می‌شود، سید‌حسن مصطفوی در جایگاه سخنرانی حاضر شد تا برای مردم سخنرانی کند.
در ابتدای سخنرانی سیدحسن مصطفوی مردم شعارهایی ازجمله «مرگ بر ضد ولایت فقیه»، «مرگ بر موسوی»، «این همه لشکر آمده به عشق رهبر آمده»، «خونی که در رگ ماست، هدیه به رهبر ماست»، «ما اهل کوفه نیستیم، علی(ع) تنها بماند... و شعارهایی نیز علیه سران فتنه و در حمایت از رهبر فرزانه انقلاب سر دادند.

دانلود فیلم

دانلود فایل ضمیمه

  انتهای خبر / پایگاه اطلاع رسانی جوان

[ سه‌شنبه ۱۸ خرداد ۱۳۸٩ ] [ ۱۱:٠٦ ‎ق.ظ ] [ sifalaw ]

[ نظرات () ]

.: Weblog Themes By Iran Skin :.

درباره وبلاگ

چرا دلم نکند تب؟ زمان زمان عجیبی ست! نفس نمانده به کامم، هوا هوای غریبی ست! چه رسم عاشقی است این انتظار مجازی! تعارفات زبانی ، حسابهای ریاضی! چرا دلم نزند لک؟ عشقها که دروغین ، دشنه اند و تفنگند! آدمان نه آدم ، دوستان نه تب دار! مشق های نه مشتاق ، قلب ها همه بیمار چرا دلم نکند تب؟ بیا دلم تنگ است... بیا دلم تنگ است...
RSS Feed

قالب وبلاگ

گالری عکس
دریافت همین آهنگ
free counters
مطهرون
كد لوگوي ما
وب سايت ختم قرآن مجيد
وب سايت ختم صلوات بانك اهداكنندگان غير خويشاوند Display Pagerank
sifalaw:مدیر