قالب وبلاگ

مطهرونی ها بشتابید
بودن دردنیای واقعی فردا؛ یعنی تسلط برجهان مجازی امروز به شرط آنکه واقعی بمانیم 
لینک دوستان
خیر مقدم و ...

سلام  ودرود بر همه مطهرونی های عزیز:

 

طاعات و عباداتتان مورد قبول درگاه خداوند متعال ، انشاءالله.


پیش از هرچیز به رسم ادب، به نمایندگی ازمدیر و تمامی بازدید کنندگان وبلاگ مطهرون مخصوصا از طرف همه بزرگواران و فرهیخته گانی که در این ماه مبارک  تشریف آورده‌اند، حضور نویسنده جدید و جانشین وبلاگ ، Aypara ی عزیز، خوش‌آمد و خیر مقدم عرض می‌کنم
 

تازه حافظ و دیگر دوستان شاعر هم که از قبل گوئی الهاماتی به دلشان شده بود که شما روزی پیش ما خواهید آمد ، نیز کمی اظهار محبت کردند :

 

مرحبا طایر فرخ پی فرخنده پیام
خیرمقدم چه خبر دوست کجا یار کدام

( حافظ )

و همچنین ،


نامد غمی از تو کز ته دل
هر موی نگفته خیر مقدم

(واله هروی)


زان روز کو بخیر قدم در جهان نهاد
ذکر سپهر و ورد جهان خیرمقدم است

(سلمان)


حضور ایشان در این جمع ، بیش از هر چیز مایه مباهات این بنده ی حقیرسراپا تقصیراست که نتوانسته به وظیفه خدمت‌رسانی خویش در قبال کاربران فهیم مطهرون عمل نماید وخادم آنان باشد. 

چرخه تولید فرهنگ ، چرخه بزرگ و در‌هم ‌تنیده ایست که ، نه این بنده یک لاقبا و نه بزرگترهای استخوان جگر له شده در این وبلاگ ، از عهده حل همه مشکلات آن برنمی‌آمدیم . بنابرین به سیره عقلا عمل کردیم و با مشورت های بسیار و شبانه روزی ! فردی امانت دار همچون ، Aypara   را انتخاب کردیم !!


تا آنجا که این حقیر دیده و شنیده‌ام ، هر جوانی که سرش به تنش بیرزد ، به تغییر کلمه ی عبورعلاقه دارد و در این حوزه ، صاحب دغدغه است. Aypara ی ما هم از این قاعده مستثنی نیستند !!!

.

.

.


به هر حال !!!!

 

فرصت مناسبی است که گزارشی کوتاه از فعالیتهای پنج ماهه وبلاگ مطهرون در حوزه دین و به طور خاص تر، فرهنگ اسلامی و شیعی را، تقدیم کنیم .

 

 

ما ( ما یعنی : Sifalaw  و Doctor114 ) ، به عنوان آغاز کنندگان مطهرون – به عنوان یک وبلاگ ارزشی فرهنگی و مذهبی -  نه وظیفه تولید فرهنگ را برعهده داشتیم ، نه توزیع و نه حتی سفارش آن را.  مهمترین وظیفه ما ترکاندن حباب پراکندگی موضوعات و بحث های کپی و پیست و معرفی بیشتر مباحث موردنیاز دراین حوزه به مخاطبان مان بود.

 

 بدین ترتیب، وبلاگ «مطهرون» در فضای مجازی ، در اردیبهشت ٨٩ متولد شد که تا امروز ١۵ شهریور ٨٩ شماره به حیات خود ادامه داد و بیش از ٩٢ عنوان مطلب را به شکل موضوعی ، به مخاطبان معرفی نمود .برای این مطالب حدود ۴۴٠ نظر هم ثبت شده است !!!

انتخاب قالب دلپسند و موسیقی دلنواز برای این وبلاگ و استفاده از تصاویر گرافیکی جذاب و جوان‌پسند به ما کمک کرد تا تجربه‌ای بسیار موفق را پشت سربگذاریم.

 

در هر صورت !!!


اولین تجربه موفق مطهرون ، ارائه ی مطالب به روز و عدم کپی برداری از وبلاگ ها و سایت های دیگر بود.

در صورتی که پرتال های فرهنگی مانند : .... در زمینه کپی پیست کردن در بخش انجمن هایشان دارند در رتبه بندی سایت الکسا رتبه ی زیر صد را کسب میکنند. !!!!

این موفقیت در حدی بود که درهمین شش ماهه اول سال ١٣٨٩ ،به لطف زحمات بی دریغ مدیر وبلاگ و یار همیشگی و فرهیخته مان ، میزان بازدید متوسط روزانه از وبلاگ به حدود یکصد نفر رسیده است.که برای وبلاگی نوپا آمار قابل قبولیست .


دومین تجربه موفق مطهرون ،  طرح ارزشی و مقدس سی روز ، سی هدیه ، در ایام ماه پر خیر و برکت رمضان بود.

در این ماه هر روز با یک نکته ی قرآنی اسلامی میهمان وبلاگ های دوستان بودیم و میزبان اظهار محبت هایشان . تمام زحمات این طرح ازاول تا حالا بر دوش مدیر محترم وبلاگ ، Sifalaw ، بوده است .

امیدواریم خدا خیرشان بدهد خیلی زیاد به قدرتعهد در امانت داری Aypara !!!!

 

سومین تجربه را الآن یادم نمیاد !!!!!!!!!!!!!!!!!!


چهارمین و پنجمین تجربه ی بزرگ مطهرون را هم قرار شد مدیر وبلاگ ، Sifalaw   ، خودشان برای شما عزیزان بیان کنند. (چون ایشان حدود ٩٩.٩ درصد کارهای وبلاگ را انجام میدهند . )

 


ششمین و هفتمین و هشتمین و .... امین تجربه راهم ، Aypara ی عزیز ، حتما توضیح خواهند داد !!!!!

 

موفق ، پاک ، سالم  و ...  باشید یا اگر می خواهید همه ی اینها باشید ،

 

مطهرونی باشید .

 

آقا راستی ببخشید سومین تجربه مون رو یادم اومد !!!!

 

سومین تجربه مون همون بمب خبریمون بود !!!

همون فرهیخته و دانشمند گرامی!!!

همون کسی که در سکوت و بی هیاهو آمد !!!

همون کسی که بار ارزشی و فرهنگی و معنوی مطهرون رو بالاتر خواهد برد !!!

همون کسی که پرشین بلاگ هم با اومدنش به وبلاگ ما آنقدر خوشحال شد که در سرور خود نگنجید و سه روز رفت توی کما !!!!!

همون کسی که ..... !!!

.

.

.

Aypara ی عزیز و دوست داشتنی !!![ دوشنبه ۱٥ شهریور ۱۳۸٩ ] [ ۱٠:۳٤ ‎ب.ظ ] [ Doctor114 ]

[ نظرات () ]

.: Weblog Themes By Iran Skin :.

درباره وبلاگ

چرا دلم نکند تب؟ زمان زمان عجیبی ست! نفس نمانده به کامم، هوا هوای غریبی ست! چه رسم عاشقی است این انتظار مجازی! تعارفات زبانی ، حسابهای ریاضی! چرا دلم نزند لک؟ عشقها که دروغین ، دشنه اند و تفنگند! آدمان نه آدم ، دوستان نه تب دار! مشق های نه مشتاق ، قلب ها همه بیمار چرا دلم نکند تب؟ بیا دلم تنگ است... بیا دلم تنگ است...
RSS Feed

قالب وبلاگ

گالری عکس
دریافت همین آهنگ
free counters
مطهرون
كد لوگوي ما
وب سايت ختم قرآن مجيد
وب سايت ختم صلوات بانك اهداكنندگان غير خويشاوند Display Pagerank
sifalaw:مدیر